Ürününüzü iade etmek veya değişimini yapmak isterseniz, ürün ambalajının bozulmamış, ürünün kullanılmamış ve etiketinin kopartılmamış olması gerekmektedir.

Teslim aldığınız ürünü değiştirmek veya iade etmek isterseniz;

– MNG kargo ile ürünü ücretsiz olarak 14 gün içinde adresimize gönderin:

  Alıcı Firma: Gersa Ambalaj LTD. ŞTİ.

  MNG Kargo Müşteri Kodu: 0000000000

  Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 1093 Sokak No:10/A Gaziosmanpaşa-İSTANBUL

– Ürün ve faturası elimize ulaştığında ödemeniz finans departmanımız tarafından 15 gün içerisinde iade edilecektir.

– Bir kez değişimi yapılan ürünlerin ikinci kez değişim veya iade hakkı bulunmamaktadır.

– Yurtdışı siparişlerinde iade ve değişim kabul edilmez. Yurtdışına yapılan gönderilerde gümrük vergisi v.b. olası ek maliyetler alıcıya aittir.

İade ya da değişim esnasında “Kargo Bedava”. Ürünü bize geri gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Ücretsiz kargo, sadece MNG Kargo ile gönderildiği durumlarda geçerli olmaktadır. Ödemeli kargo ile herhangi bir kargo şirketinden gelen paketler kabul edilmeyerek Alıcıya geri gönderilecektir.

Siparişlerim bölümünde, sipariş durumu “Kargoya verildi” olarak görünen siparişleriniz için iptal değil iade talebi gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda iletişim sayfasındaki formdan ilgili mesaj konusunu seçerek bize siparişinizi iptal etme sebebinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mesaj göndermeniz yeterli.

İade ödemeleri

Ürününüz, bize ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa iade ettiğiniz ürünün bedeli:

Ödemeniz kredi kartı ile yapıldıysa, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödenir. Ödemesi, havale veya kapıda ödeme seçeneği ile yapılmış siparişler, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 iş günü içerisinde banka hesabınıza nakit olarak iade edilir.