HOŞGELDİNİZ

“Jüt Çantalar, Laminali Çantalar, Nanwoven-Tela, Çantalar, Konusunda uzman pazarlama ekibi ve deneyimli kadromuz ile aldığımız siparişleri titizlikle üretiyoruz. Firmamızın kalite yönetim sistemi ve uluslar arası denetimlerde kazandığı başarılar ve mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır. Cotton Hambez Çantalar, Büzgülü Torbalar, Kanaviçe Çantalar, File Sepet-Çanta, Elbise Kılıfı, Pastane Çantaları, Özel Special Tasarımlar.”

Elephant Çanta olarak 18 yıla yaklaşan üretim ve sanayi deneyimi ile çevre dostu üretim yapmaktayız. Geri dönüşümlü PP kumaştan ultrasonik kaynaklı üretim tekniği ile uygun maliyetli bez çanta modelleri üreten firmamız ülkemizde binlerce mağazaya hizmet vermenin yanında yaptığı ihracatla çevre dostu ambalaj sektöründe ülkemizi uluslararası pazarda temsil etmektedir.

İlk kullanım tercihi Nonwoven promosyon çanta ve Bez çanta olarak başlayan ürünlerimiz hijyenik, geri dönüştürülebilir kumaştan üretilmesi, tekrar tekrar kullanılabilir olmasından dolayı günlük hayatta daha fazla kullanım alanı bulmaya başlamıştır. Artan kullanım maliyet etkisinin daha önemli olmasına neden olmuştur. Elephant Çanta olarak geliştirdiğimiz bez çanta imalatı yöntemleri ve kendi bünyemizde ürettiğimiz Ultrasonik Kaynaklı Bez Çantalar ile daha uygun maliyetli bez çantalar üretmemize imkan vermiştir. Sektöre yön veren firmamızın üretimi bez çanta modelleri, pazarda daha çok yer bulmuş ve artık ciddi bir sektör haline gelmiştir.

Gelecek dönemde sık sık gündeme gelecek çevre kaygıları, doğa dostu ürünlerin kullanımını ve bez çanta imalatını arttıracaktır. Taşıma çantası kullanım alanının genişliği açısından en öndeki madde olacak, bu konudaki çalışmalarımız en uygun maliyetli ve kaliteli çantayı üretmek yönündedir.

Elephant Çanta yürüttüğü araştırma geliştirme çalışmaları ile bez çanta üretimini hızlandıracak kaliteyi arttıracak yöntemler ile Kendini  geliştirmiştir. Kendi bünyemizde bu sistemleri teknikleri geliştiriyoruz. Tasarımdan teslimata kadar yetkin hizmet anlayışımız ile Türkiye’nin en büyük bez çanta Tedarikçisiyiz

Bez çanta, bez poşet tasarımını, müşteri istekleri ve kullanım alanlarını ayrıca bez çanta fiyatları dengesini dikkate alarak yürüten pazarlama bölümümüz ihtiyacınıza en uygun çantayı tasarlayacak onayınıza sunacaktır. Konusunda uzman pazarlama ekibi ve deneyimli kadromuz ile aldığımız siparişleri titizlikle üretiyoruz.

Firmamızın kalite yönetim sistemi ve uluslar arası denetimlerde kazandığı başarılar ve mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.